Zijwand Sealskin 'I AM' 100x200cm RVS Antikalk (voor comb. met swingdeur)

17%
korting

Zijwand Sealskin 'I AM' 100x200cm RVS Antikalk (voor comb. met swingdeur)

€ 544 € 455,95
Ontvang prijs alert
Zijwand Get Wet by Sealskin 'I AM' 100x200 cm RVS Antikalk (voor comb. met swingdeur) De volledig profielloze Zijwand Get Wet by Sealskin 'I AM' 100x200 cm RVS Antikalk is met recht een transparante alleskunner. Naast diverse standaard maatvoeringen zijn talloze maatwerkoplossingen mogelijk. Zo kunnen we de breedte en hoogte aanpassen, maar bijvoorbeeld ook eventuele schuintes in de muren of het plafond opvangen. De zijwand, voor combinatie met een draaideur, zit met twee strak vormgegeven muurklemmen op de muur. Het veiligheidsglas van maar liefst 8mm is altijd voorzien van een antikalk laag waardoor kalk en viezigheid zich minder snel zal hechten. I AM zijwand zijn ook beschikbaar in de standaardmaat 90x200 cm en natuurlijk als maatwerk oplossing. De zijwand en bijpassende draaideur zijn tevens beschikbaar in luxueus chroom en in een unieke matzwarte afwerking. De I am doucheserie van Get Wet by Sealskin is zeer veelzijdig: Bijzonder minimalistisch. Nergens profielen of afdichtstrips en dus heerlijk ruimtelijk De instelbare autoclose scharnieren zorgen ervoor dat je deur vanzelf sluit. En dat is wel zo prettig Gemaakt van enkel de beste materialen: Messing, RVS en 8mm veiligheidsglas wat standaard is voorzien van een antikalk coating. Zeer onderhoudsvriendelijk dus Met scharnieren, grepen en steunen afgewerkt in de kleur van RVS, chroom of matzwart kiest u de douche die past bij uw stijl Let op! Het formaat moet precies kloppen. Er is geen ruimte om te verstellen!
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Kleur
Grijs Transparant Zilver
Merk
sealskin
Categorie
Baden & Douches
EAN
8717821386450
Bezorginformatie
7 dagen

Categorie
Douchewand
Merk
Sealskin


Bekijk meer informatieMeer informatie
Tegeldepot

Tegeldepot

tegeldepot.nl

Bij Tegeldepot vindt u een ruim assortiment sanitair en accessoires voor een scherpe prijs. Dankzij ons brede aanbod bent u bij ons altijd aan het juiste adres, ongeacht uw smaak, budget of de grootte van uw badkamer of toilet.

Bekijk ook

Regendoucheset Inbouw Brauer Shared Carving Thermostatisch 30cm met 3-Weg Omstelling, Wandarm en Staaf Handdouche Geborsteld RVS
8,3%
korting

Regendoucheset Inbouw Brauer Shared Carving Thermostatisch 30cm met 3-Weg Omstelling, Wandarm en Staaf Handdouche Geborsteld RVS

Regendoucheset Inbouw Brauer Shared Carving Thermostatisch 30cm met 3-Weg Omstelling, Wandarm en St...

€ 1.392,30 € 1.276,28
Hoofddouche BWS Vision Rond 30 cm RVS
18%
korting

Hoofddouche BWS Vision Rond 30 cm RVS

Hoofddouche Boss & Wessing Vision Rond 30 cm RVS Deze hoofddouche uit de Vision collectie van Boss ...

Fortifura Galeria douchegoot - 90cm - met tegelrooster - met vloerflens - Geborsteld RVS PVD (RVS) SW679911/SW679925

Fortifura Galeria douchegoot - 90cm - met tegelrooster - met vloerflens - Geborsteld RVS PVD (RVS) SW679911/SW679925

saniclass 2.0 douchegoot 90cm met tegelrooster met vloerflens rvs yz-a60-basic-drain kopen? sanitai...

Wiesbaden Salone cabine met 2 draaideuren 900 x 900 x 2000 x 8 mm nano helder glas/mat zwart 20.3918

Wiesbaden Salone cabine met 2 draaideuren 900 x 900 x 2000 x 8 mm nano helder glas/mat zwart 20.3918

wiesbaden salone cabine met 2 draaideuren 900 x 900 x 2000 x 8 mm nano helder glas/mat zwart 20.391...