Yumeko Dekbedovertrek katoen satijn double face olive 240x220 2/60x70 100% biologisch en Fairtrade katoen, satijn geweven
Yumeko Dekbedovertrek katoen satijn double face olive 240x220 2/60x70 100% biologisch en Fairtrade katoen, satijn geweven
€ 199,95
Ontvang prijs alert
ZACHTE, SCHONE LUXE Yumeko heeft gekozen voor het mooiste katoen satijn met een thread count van 300. Dat wil zeggen dat er 300 draden per vierkante inch worden gebruikt. Daar zijn hele fijne garens voor nodig. Die fijne garens zorgen ervoor dat Yumeko's katoen satijnen bedlinnen ongelooflijk zacht is. Het 100% biologisch katoen is nooit in aanraking geweest met pesticiden en andere nare chemicaliën en daardoor schoon, veilig en huidvriendelijk. Het voldoet aan de strenge eisen van de Global Organic Textile Standard (GOTS). U weet dus zeker dat uw overtrekset 100% eco is. Beter voor u en beter voor de wereld. Zeker als u weet dat voor iedere 1-persoons overtrek gemiddeld een kilo nare chemicaliën nodig is. HET EERLIJKE VAN 100% FAIRTRADE KATOEN Yumeko's Fairtrade keurmerk concentreert zich op de kleine katoenboeren in India waar we mee samenwerken. Ons katoen is ingekocht volgens eerlijke handelsvoorwaarden, waardoor de boeren hun toekomst in eigen hand kunnen nemen. De eerlijke prijs geeft ze de ruimte om zelf aan de slag te gaan met milieuverbeteringen en sociale vooruitgang, zoals scholing voor hun kinderen. Daar wordt de wereld beter van vinden wij. En dat slaapt een stuk lekkerder.
Producteigenschappen:
Kleur
Groen
Merk
Yumeko
Categorie
Beddengoed
Beschikbaarheid
Afmetingen
240x220 + 2/60x70
Gewicht
1.00 kgs
EAN
8720246694888
Categorie
Verkoelende dekbedovertrekken
Kleur
Mid Olive/Dark Olive
Materiaal
Katoen satijn
Materiaal specificaties
100% biologisch en Fairtrade katoen, satijn geweven
Keurmerken
Fairtrade, GOTS
Garantie
1 jaar garantie op constructie en materialen
Korte beschrijving
Een oogstrelende combinatie van de kleuren Dark Olive en Mid Olive. Dat is deze double face overtrekset. U hoeft dan ook nooit meer te kiezen. Draai het overtrek simpelweg om voor een compleet nieuwe look. Deze overtrekset is gemaakt van 100 procent biologisch en Fairtrade katoen satijn. Dit geeft een subtiele glans en voelt zacht aan. Goed voor u én voor onze planeet, dus.
Merk
Yumeko
Meer informatie
Bekijk ook
Walra percaline dekbedovertrek 1-persoons wit (140x220 cm)
de forever cotton is een basic dekbedovertrek gemaakt van 100% percal katoen. dit overtrek geeft jo...
€ 44,95
33%
korting
korting
Dekbedovertrek met ritssluiting, perkal katoen, 80 draden, Scenario
klassiek en soepel. het scenario dekbedovertrek van gekamd perkaal katoen biedt onberispelijk comfo...
€ 79,99 € 53,59
35%
korting
korting
Kussenhoes, katoen gaas/gewassen katoen, KUMCO
het dubbelzijdig beddengoed kumco maakt deel uit van onze collectie les ingenieux. creaties vol ide...
€ 12,99 € 8,44
30%
korting
korting
Effen hoeslaken in tetra, omslag 30cm, Kumla
verkrijgbaar in zeer eigentijdse kleuren, het hoeslaken kuma in tetra geeft een gezellige en warme ...
€ 79,99 € 55,99
