Yumeko Kussensloop gewassen linnen dusty rose 40x80 100% gewassen linnen
Yumeko Kussensloop gewassen linnen dusty rose 40x80 100% gewassen linnen
€ 45,95
Ontvang prijs alert
LINNEN LEEFT Linnen is een stof met karakter, dat ziet u meteen. Vanwege het stevige garen is de stof niet geheel glad en kreukt het op een natuurlijke manier, strijken hoeft niet. Dat betekent niet dat uw kussen er onverzorgd uitziet, integendeel: de stof heeft een luxe uitstraling. Bovendien wordt linnen alleen maar sterker, mooier en zachter naarmate u hem vaker wast. De stof is bovendien kleurvast. ONBEKOMMERD SLAPEN Behalve mooi om te zien en fijn om aan te voelen, heeft linnen nog tal van voordelen. De stof heeft een hoge slijtvastheid en gaat veel langer mee dan katoen. Hij ademt ook heel goed, is koel in de zomer en warm in de winter en bovendien hypoallergeen en antibacterieel. Linnen kan 20 procent van zijn gewicht aan vocht absorberen zonder dat het klam aanvoelt. DUURZAAM PRODUCT Deze gewassen linnen kussensloop is gemaakt van Frans vlas. De plant wordt is zijn geheel geoogst en het productieproces is zelfs duurzamer dan dat van biologisch katoen omdat het vier keer minder water verbruikt. De vlasplant is sterk, maar verdraagt geen kunstmest, vandaar dat chemische insectenverdelgers en onkruidbestrijdingsmiddelen niet zijn toegestaan bij het telen ervan. Het spinnen en weven gebeurt in een gespecialiseerde fabriek met het SA-8000-certificaat; het laatste is een garantie voor goede sociale omstandigheden wat betreft veiligheid, werkuren, loon en minimumleeftijd. Het weven en kleuren gebeurt in Portugal. Van deze kussensloop zult u jaren plezier hebben, ook dat maakt het een super duurzaam product.
Producteigenschappen:
Kleur
Roze
Merk
Yumeko
Categorie
Beddengoed
Beschikbaarheid
Afmetingen
40x80
Gewicht
1.00 kgs
EAN
8720088006917
Categorie
Gewassen linnen collectie
Kleur
Dusty Rose
Materiaal
Gewassen linnen
Materiaal specificaties
100% gewassen linnen
Garantie
1 jaar garantie op constructie en materialen
Korte beschrijving
Vlij uw hoofd neer op dit kussensloop van gewassen linnen en u wilt niet anders meer. Linnen heeft tal van voordelen, zo wordt het alleen maar zachter naarmate u het vaker wast. De stof is hypoallergeen, ademt én absorbeert. Zo slaapt u zeker als een roos.
Merk
Yumeko
Meer informatie
Bekijk ook
Yumeko Dekbed gerecycled dons lente/herfst Vulling: 70% gerecycled dons (eendendons en ganzendons), 30% gerecyclede veertjes (eenden- en ganzenveertjes) Tijk: 100% biologisch katoen
Behaaglijk warm: een dekbed van recycled dons ONTSPANNEN NACHTRUST MET RECYCLED DONS Dit heerlijk...
HEMA Dekbedovertrek 140x200/220cm zacht katoen stipjes (wit)
hema dekbedovertrek zacht katoen 140x200/220 kleine stip (wit) nu voor slechts €27.99,-. hema dekbe...
€ 27,99
35%
korting
korting
Hoeslaken van perkal katoen, 80 draden, 35 cm kop, Scenario
hoeslaken in perkal, ultra zacht, soepel en zijdeachtig die aangenaam is voor de huid!perkalkatoen ...
€ 49,99 € 32,49
30%
korting
korting
Dekbedovertrek in gewassen katoensatijn met 118 draden, streep Victor
dit bedlinnen van gewassen satijnkatoen is verkrijgbaar in een reeks neutrale kleuren die doen denk...
€ 79,99 € 55,99
