Yumeko Dekbedovertrek flanel natural 100% biologisch katoen, flanel (licht geborsteld)
Yumeko Dekbedovertrek flanel natural 100% biologisch katoen, flanel (licht geborsteld)
€ 139,95
Ontvang prijs alert
zachter dan zacht fluweelzachte nachten zult u beleven onder deze velvet flanel dekbedovertrekset. qua zachtheid is velvet flanel namelijk onovertroffen. in een portugees familiebedrijf worden alleen de fijnste vezels voorzichtig losgemaakt, waardoor de stof zeer zacht en extra fluffy wordt. dat ruwproces wordt meerdere malen herhaald onder lage druk, zodat het garen niet beschadigt. de langere pluisjes worden vervolgens voorzichtig weggeschoren. op de behandeling wordt streng toezicht gehouden. het levert dan ook prachtig soepel en zacht materiaal op dat heerlijk warm is – vooral in de winter een uitkomst. als u zich tussen een luxe flanel dekbedovertrek vlijt, valt u zo in slaap, ook al vriest of stormt het buiten. het schone van 100% biologisch katoen het biologische katoen voor de velvet dekbedovertreksets komt uit turkije en tanzania is nooit in aanraking geweest met pesticiden en andere nare chemicalien. het is daardoor schoon, veilig en huidvriendelijk. het voldoet aan de strenge eisen van de global organic textile standard (gots); u weet dus zeker dat uw overtrek 100% eco is. beter voor u en beter voor de wereld. zeker als u weet dat voor ieder eenpersoonsovertrek gemiddeld een kilo chemicalien nodig is.
Producteigenschappen:
Merk
Yumeko
Categorie
Beddengoed
Beschikbaarheid
Categorie
Flanel collectie
Kleur
Natural
Materiaal
Flanel
Materiaal specificaties
100% biologisch katoen, flanel (licht geborsteld)
Keurmerken
GOTS
Garantie
1 jaar op constructie en materialen
Korte beschrijving
Wegkruipen in het allerzachtste beddengoed tijdens koude nachten: fijner wordt het niet. Onze velvet flanel naturel overtrekset is niet alleen knuffelbaar zacht, maar ook puurder dan puur. Deze variant is namelijk volledig ongeverfd en heeft de katoenkleur zoals de natuur het bedoeld heeft. Yumeko’s katoen flanel is gemaakt van 100% GOTS gecertificeerd katoen. Door de stof op te ruwen, ontstaat het aaibaar zachte effect.
<br>
<br>
De overtrek heeft een sluiting van corozo knoopjes, gemaakt van de zaden van de Tagua palmboom. Een bijzonder duurzaam materiaal. Niet alleen vanwege de productiemethode, maar ook vanwege de lange levensduur.
Merk
Yumeko
Meer informatie
Bekijk ook
16%
korting
korting
Himla Dreamtime kussensloop 50x60 cm Sand
himla dreamtime kussensloop 50x60 cm sand...
€ 31,90 € 26,90
Hoeslaken in katoen en hennep, Nagoya
sereniteit en harmonie. het hoeslaken nagoya is gemaakt van katoen en hennep en past perfect bij he...
Naka - Dekbedovertrek - Katoen - 200/200-220 - Saliegroen
* vrij van nare chemicalien en pesticiden * geen koude voeten door een lange instopstrook * gebruik...
€ 129,95
Hoeslaken in katoen, omslag 30 cm, Veldi Blauw
met zijn kleine ruitjes en geverfd geweven katoen is het bedlinnen veldi blauw een traditioneel rep...
€ 54,99
