Mono Barkruk

10%
korting

Mono Barkruk

€ 669 € 602,10
Ontvang prijs alert
WOUD Mono Barkruk Naturel Gezeept Eiken 65 cm.

EAN
5712800005424

Bekijk meer informatieMeer informatie
MisterDesign

MisterDesign

misterdesign.nl

Het is super hip tegenwoordig om een kookeiland of bar met barkrukken of barstoelen te hebben. Maar welke barstoelen moet…

Bekijk ook

Set van 2 eetkamerstoelen Winston | Hearthome & Living
53%
korting

Set van 2 eetkamerstoelen Winston | Hearthome & Living

Met deze stoelenset ervaar je comfort op een nieuwe manier. Maak van je eethoek een blikvanger en k...

Normann Copenhagen Herit Armleunstoel - zand - eiken

Normann Copenhagen Herit Armleunstoel - zand - eiken

de herit-armleunstoel, ontworpen door designer simon legald voor de fabrikant normann copenhagen, v...

Kave Home Bureaustoel 'Einara' kleur Roze

Kave Home Bureaustoel 'Einara' kleur Roze

kave home bureaustoel einaraonze nieuwste einara is deze bureaustoel met draaibare zitting, wielen ...

Goossens Eetkamerstoel Dax bruin velvet stof leuning, urban industrieel

eetkamerstoel dax bruin velvet stof leuning, urban industrieel...