Waterkoker Porsche x Smeg, 1.7 L

Waterkoker Porsche x Smeg, 1.7 L

€ 299
de porsche x smeg waterkoker combineert functionaliteit met design. ideaal voor de bereiding van warme dranken, het combineert de jaren 50 stijl van smeg met de iconische esthetiek van porsche. met een capaciteit van maximaal zeven kopjes is hij perfect voor elke gelegenheid. deze waterkoker heeft een uitneembaar kalkfilter, een veiligheidsschakelaar en een automatische uitschakelfunctie. de 360°-voet zorgt voor een bijzonder eenvoudige bediening.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Merk
SMEG
Categorie
Woontextiel
EAN
8017709355043
Verzendkosten
EUR

Categorie
Kitchen&Dining|Kitchen Appliances
Beschrijving
De PORSCHE x SMEG waterkoker combineert functionaliteit met design. Ideaal voor de bereiding van warme dranken, het combineert de jaren 50 stijl van Smeg met de iconische esthetiek van Porsche. Met een capaciteit van maximaal zeven kopjes is hij perfect voor elke gelegenheid. Deze waterkoker heeft een uitneembaar kalkfilter, een veiligheidsschakelaar en een automatische uitschakelfunctie. De 360°-voet zorgt voor een bijzonder eenvoudige bediening.


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

Ovenschaal Brisbane van porselein

Ovenschaal Brisbane van porselein

ovenschaal brisbane van porselein...

Easy Living - Vloerkleed Aston Copper Rug -

Easy Living - Vloerkleed Aston Copper Rug -

hand opdoemt met viscose in india, de luxueuze aston -reeks heeft een elegante, subtiele glans en o...

Flanellen kussenhoes Wanda met visgraatpatroon

Flanellen kussenhoes Wanda met visgraatpatroon

dompel jezelf onder in een magische wereld waar nostalgie en moderniteit elkaar ontmoeten. onze whi...

Katoenen perkal dekbedovertrek Hildy

Katoenen perkal dekbedovertrek Hildy

het katoenen perkal dekbedovertrek heeft een knoopsluiting en is gemaakt in portugal....