Wasbaar badmat Lay van biokatoen
Wasbaar badmat Lay van biokatoen
€ 47,99
dit lay badmat brengt moeiteloze stijl in je badkamer met zijn gedurfde letterontwerp en praktische wasbare constructie. perfect om comfortabel uit de douche te stappen, het voegt een speels maar verfijnd tintje toe aan je dagelijkse routine. het gemak van machinewas betekent dat het fris en stralend zal blijven, wasbeurt na wasbeurt.
EAN
5704723307389
Verzendkosten
499
Categorie
Bathroom Accessories|Bath Mats&Rugs
Kleur
Beige
Beschrijving
Dit LAY badmat brengt moeiteloze stijl in je badkamer met zijn gedurfde letterontwerp en praktische wasbare constructie. Perfect om comfortabel uit de douche te stappen, het voegt een speels maar verfijnd tintje toe aan je dagelijkse routine. Het gemak van machinewas betekent dat het fris en stralend zal blijven, wasbeurt na wasbeurt.
Meer informatie
Bekijk ook
21%
korting
korting
Plaid Annabelle | L'Essentiel
Met de L'essential collectie brengt Asir een hoogwaardige selectie aan basics voor de slaapkamer. D...
€ 24 € 18,99
15%
korting
korting
Design House Stockholm Björk tapijt groot lichtgrijs 200 x 300 cm.
design house stockholm bjork tapijt groot lichtgrijs 200 x 300 cm....
€ 1.269,60 € 1.079,20
10%
korting
korting
Ferm Living Moor kussenhoes 50x50 cm Sugar Kelp
ferm living moor kussenhoes 50x50 cm sugar kelp...
€ 85 € 76,50