Vloerkleed Salla van imitatiebont

Vloerkleed Salla van imitatiebont

€ 239
het salla-vloerkleed heeft een ultrazachte faux fur textuur die meteen warmte en comfort aan je vloeren geeft. een uitzonderlijk hoge pool en fijne vezels zorgen voor een zijdezacht gevoel, met een tactiele ervaring die zowel cosy als verfijnd is. deze items zijn een stijlvolle toevoeging aan je ruimte en combineren elegante neutrale tinten met een hoogwaardige, comfortabele afwerking.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Merk
Westwing Collection
Categorie
Woontextiel
EAN
4099983979218
Verzendkosten

Categorie
Decor|Rugs
Kleur
Beige
Beschrijving
Het SALLA-vloerkleed heeft een ultrazachte faux fur textuur die meteen warmte en comfort aan je vloeren geeft. Een uitzonderlijk hoge pool en fijne vezels zorgen voor een zijdezacht gevoel, met een tactiele ervaring die zowel cosy als verfijnd is. Deze items zijn een stijlvolle toevoeging aan je ruimte en combineren elegante neutrale tinten met een hoogwaardige, comfortabele afwerking.


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

MOMO Rugs - Form Blue -

MOMO Rugs - Form Blue -

geavanceerde tapijten met 3d -patroon, vakkundig hand gesneden *dit product is stopgezet. controlee...

MOMO Rugs - Nouveau Plain Light Grey - 250x350 cm Vloerkleed

MOMO Rugs - Nouveau Plain Light Grey - 250x350 cm Vloerkleed

laagpolig vloerkleed momo rugs nouveau plain light grey heeft een elegant design. de verschillende ...

Gestoffeerd teddy bouclé bed Wolke met opbergruimte

Gestoffeerd teddy bouclé bed Wolke met opbergruimte

wolke bed brengt het gezellige comfort van de wolke bankfamilie rechtstreeks naar je slaapkamer. de...

Gestreept katoenen dekbedovertrek Diogo

Gestreept katoenen dekbedovertrek Diogo

dit katoenen dekbedovertrek heeft een knoopsluiting en is gemaakt in portugal....