DSX Wit
DSX Wit
€ 640
Ontvang prijs alert
Vitra Eames Fiberglass Chair DSX Wit - Parchment
Bekijk ook
24%
korting
korting
Kruk Rimini velvet | Atelier Del Sofa
Dit prachtige krukje is niet alleen heel stijlvol maar ook heel handig doordat je deze makkelijk op...
€ 168 € 129
25%
korting
korting
Housecraft Living eetkamerstoel (set van 2) Yala
de yala eetkamerstoel straalt rust en elegantie uit dankzij zijn zachte vormen en tijdloze ontwerp....
€ 238 € 178,50
HAY About a Stool AAS 32 - dusty mint 2.0 - notenhout gelakt (op waterbasis) - voetbank roestvrij staal - Zithoogte 75 cm - kunststofglijders
veelzijdigheid als designprincipe: de about a stool aas 32 van de deense fabrikant hay en designer ...
10%
korting
korting
Jesper Home eetkamerstoel Yanai
de yanai eetkamerstoel heeft een licht en luchtig ontwerp, dat wordt benadrukt door de subtiele ink...
€ 319 € 287