Uitschuifbare tafelpaneel Fairmount, 45 x 95 cm

Uitschuifbare tafelpaneel Fairmount, 45 x 95 cm

€ 179
de fairmount verlengblad in bruin eikenfineer (45x95 cm) is de perfecte aanvulling op de rechthoekige eettafel uit dezelfde serie. deze afzonderlijk verkrijgbare verlengbladen kunnen worden gebruikt om de tafel uit te breiden tot een totale lengte van 265 of 310 cm. gemaakt van stabiel eikenfineer, passen ze bij de randafwerking en poten van de fairmount tafel, waardoor een samenhangend en karaktervol lang eethoek ontstaat.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Kleur
Bruin - Beige
Merk
Rowico Home
Categorie
Woontextiel
EAN
7340233303831
Verzendkosten
EUR

Categorie
Table Accessories|Table Tops
Kleur
Bruin
Beschrijving
De Fairmount verlengblad in bruin eikenfineer (45x95 cm) is de perfecte aanvulling op de rechthoekige eettafel uit dezelfde serie. Deze afzonderlijk verkrijgbare verlengbladen kunnen worden gebruikt om de tafel uit te breiden tot een totale lengte van 265 of 310 cm. Gemaakt van stabiel eikenfineer, passen ze bij de randafwerking en poten van de Fairmount tafel, waardoor een samenhangend en karaktervol lang eethoek ontstaat.


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

In- & outdoor vloerkleed Limonero met jute-look

In- & outdoor vloerkleed Limonero met jute-look

in-&outdoor vloerkleed limonero in jute look...

Jakobsdals Ramas stof Blauw-wit
40%
korting

Jakobsdals Ramas stof Blauw-wit

boel & jan ramas stof blauw-wit...

Hoeslaken Blueberries van biokatoen

Hoeslaken Blueberries van biokatoen

het katoenen hoeslaken voor kinderen is gemaakt van superzacht 100% biologisch katoen en biedt een ...

Handgeblazen cognacglazen Mario, 2-delig

Handgeblazen cognacglazen Mario, 2-delig

omdat dit een handgemaakt product betreft, kunnen er afwijkingen in kleur en vorm voorkomen....