Trizo21 - Code Wall Wandlamp Aluminium
Trizo21 - Code Wall Wandlamp Aluminium
€ 216
de code wall wandlamp aluminium is een uitstekende moderne spot van de belgische producent trizo21, vervaardigd uit de beste materialen en met behulp van de nieuwste led-technologie.de code wall wandlamp aluminium is verkrijgbaar in verschillende varianten en een reeks kleuren. de lamp heeft een eenvoudige en elegante uitstraling die past bij alle stijlen van decoraties.
Producteigenschappen:
Kleur
Grijs Zilver
Merk
Trizio21
Categorie
Wandlampen
Beschikbaarheid
Verzendkosten
99
Categorie
Home & Garden - Lighting - Lighting Fixtures - Wall Light Fixtures
Kleur
Metallic
Materiaal
Aluminium
Merk
Trizo21
Meer informatie
Bekijk ook
Holländer Coral LED wandlamp, organisch Form
Organisch gevormde LED-wandlamp Koraal Een decoratief hoogtepunt is de LED-wandarmatuur Coral, die ...
€ 2.295,86
Anglepoise Type 75 Mini wand met stekker okergeel
Type 75 Mini van Anglepoise als Margaret Howell Edition: design wandlamp met stekker en schakelaar ...
€ 126,04
16%
korting
korting
Lucide Manal - buiten wandlamp - 9 x 14 x 17 cm - 12W LED incl. - IP65 - antraciet
lucide manal - buiten wandlamp - 9 x 14 x 17 cm - 12w led incl. - ip65 - antraciet opbouw wandlampe...
€ 130,95 € 109,95
18%
korting
korting
Faro Stan - opbouwspot 1L - Ø 6 x 15 cm - 15W LED incl . - mat zwart
faro stan - opbouwspot 1l - o 6 x 15 cm - 15w led incl . - mat zwart opbouw wandlampen / opbouwspot...
€ 154,52 € 127,70