Topper hoeslaken Airy, gewassen linnen
Topper hoeslaken Airy, gewassen linnen
€ 79,99
Afmetingen
B 160 cm, L 200 cm, H 15 cm
EAN
4099983394721
Verzendkosten
499
Categorie
Linens&Bedding|Bedding|Bed Sheets
Beschrijving
Met AIRY brengen we lichtheid in je slaapkamer! Ons beddengoed is perfect voor warme temperaturen en voelt heerlijk zacht aan. De houten knopen geven het een speciale charme en dankzij de ademende eigenschappen kun je genieten van rustgevende nachten. Het linnen hoeslaken met elastische band rondom is geschikt voor een matrashoogte van max. 15 cm. Gemaakt in Portugal
Meer informatie
Bekijk ook
4,3%
korting
korting
Layered Chess wollen vloerkleed Burgundy, 250x350 cm
layered chess wollen vloerkleed burgundy, 250x350 cm...
€ 2.139 € 2.047
Handgeweven wollen vloerkleed Amaro
handgeweven wollen vloerkleed amaro...
Hanse Home - Freundin Home Collection Asya Shortpile Rug Aurora Red Blue - 200x290 cm
breng sfeer en comfort in huis met dit stijlvolle vloerkleed van hanse home. het kleed combineert e...
€ 119,90
Rezas - Shari Collection - TX-2593, Orange (Multicolor) - 150x250
a travel through india is a visual explosion of colours. in particular the beautiful colors of the ...
€ 785,23