214 Stoel
10%
korting
korting
214 Stoel
€ 1.035 € 931,50
Ontvang prijs alert
Thonet 214 Stoel Rusty Red
Goossens Barstoel Chaplin, Zonder arm
Chaplin staat voor design en bescheidenheid, die ons doet denken aan de oude vertrouwde schoolstoel...
DELIFE Eetkamerstoel Pejo-Flex bouclé zacht beige slipframe roestvrij staal pocketveer kern
de zitschaal pejo is bijzonder comfortabel dankzij het klassieke design met doorlopende armleunin...
€ 189,90
Wehkamp Home barkruk (set van 2) Luca
stoerheid, functionaliteit en comfort komen samen in barkruk luca. de luca wordt aangeboden als set...