Stolab Miss Holly barstoel H78 Eikenhout zwart 52
Stolab Miss Holly barstoel H78 Eikenhout zwart 52
€ 1.229
stolab miss holly barstoel h78 eikenhout zwart 52
EAN
9991442131265
Bekijk ook
10%
korting
korting
Set van 2 eetkamerstoelen Noa-Isa | Nolon
de set noa-isa eetkamerstoelen bestaat uit twee moderne eetkamerstoel met metalen poten van nolon. ...
€ 278 € 250,20
&Tradition Elefy JH29 Stoel - Remix123 grijs
de gestoffeerde versie van elefys zorgt niet alleen voor nog meer comfort, maar biedt ook een ademb...
5,2%
korting
korting
Jesper Home Eetkamerstoel 'Hofu' Cross Black, kleur Checkers Charm
jesper home eetkamerstoel hofu cross blackde hofu eetkamerstoel zit heerlijk en heeft een rustige, ...
€ 249 € 236