Stolab Lilla Åland stoel Houtolie (berkenhout)
Stolab Lilla Åland stoel Houtolie (berkenhout)
€ 409
stolab lilla aland stoel berkenhout houtolie
EAN
9991442002107
Bekijk ook
Goossens Eetkamerstoel Alex grijs stof met armleuning en met wielen, stijlvol landelijk
Met eetkamerstoel Alex haal jij comfort in huis. Door het tijdloze design is Alex gemakkelijk te co...
12%
korting
korting
Warm Nordic Gesture stoel, gestoffeerde zitting Sea blue-teakgeolied eikenhouten onderstel
warm nordic gesture stoel, gestoffeerde zitting sea blue-teakgeolied eikenhouten onderstel...
€ 849 € 755,10
6,4%
korting
korting
Hans K ZigZag barkruk 78 cm Zwarte beits
hans k zigzag barkruk 78 cm zwarte beits...
€ 499 € 467,10
31%
korting
korting
Jesper Home eetkamerstoel Obu
de obu eetkamerstoel mag dan een ogenschijnlijk eenvoudig uiterlijk hebben, maar verrast met opvall...
€ 209 € 146