Solis Vac Premium 574
Solis Vac Premium 574
€ 100
koop jij vaak grote voorraden verse groentes en andere etenswaren in, dan houd je het met behulp van de solis vac premium 574 extra lang vers. met de vacuummachine onttrek je alle lucht aan het product en blijft het tot 5 keer langer vers in de koelkast of vriezer. deze vacuummachine is geschikt voor zowel droge als natte etenswaren. hij heeft 2 standen: voor normaal vacumeren en een stand voor delicate etenswaren. denk hierbij aan zachte etenswaren die sneller uit elkaar vallen onder hoge druk, zoals een moot zalm of een zachte vrucht. je gebruikt deze vacuummachine met zakken of met een slang, voor het vacumeren van voorraaddozen. de voortgang volg je via de voortgangsindicator.
kook je gevacumeerde maaltijd in een speciale sous vide pan tot 100 graden. gebruik je een gewone pan? houd dan met een keukenthermometer in de gaten dat het water niet heter dan 75 graden celsius wordt. anders smelt de kunststof zak tegen de hete wanden van je kookpan.
Producteigenschappen:
Merk
Solis
Categorie
Keukenapparatuur
Beschikbaarheid
Bezorginformatie
Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Categorie
Vacuummachines
Korte beschrijving
Geschikt voor droog en vochtig voedsel.Te gebruiken met zakken of een vacumeerslang.Sterke pomp met -0,8 bar vermogen.Wordt niet geleverd met een voorraaddoos die geschikt is om de vacumeerslang op te gebruiken.
Type
Vacuummachines
Merk
Solis
Meer informatie
Bekijk ook
KitchenAid Platte Menghaak Voor Grote Mixers Met In Hoogte Verstelbare Kom
de platte menghaak voor mixers van 6,9 l (5k7fb) doet het harde werk voor je, zelfs bij zware mengs...
KitchenAid Artisan Mixer Met Kantelbare Kop 4,8 L -
de mixer 4,8 l – artisan 5ksm125 is een iconische mixer van kitchenaid met kantelbare kop en het re...
KitchenAid Gietijzeren Braadpan Met Deksel 30cm 5,6 L
maak kennis met kitchenaid cast iron. deze sterke en duurzame collectie is tegelijk elegant en verf...
€ 229,90
Solis Vac Prestige 575
wanneer jij vaak grote hoeveelheden eten in huis haalt wil je dit natuurlijk zo lang mogelijk vers ...
