Sealskin Mood Badkamerset Zeepdispenser 380ml Tandenborstelbeker Grijs
€ 29,59
ben je klaar voor een vleugje nostalgie? deze zeepdispenser en beker van sealskin mood, brengen de elegante stijl van weleer naar jouw badkamer. met deze set van mood maak je zonder meer een stijlvol statement.
EAN
8720553000808
Bezorginformatie
Levertijd 1 - 2 werkdagen
Verzendkosten
495
Bekijk ook
18%
korting
korting
Handdoekhaak Tiger Boston Groot Rond RVS Geborsteld
Handdoekhaak Tiger Boston Groot Rond RVS Geborsteld De Tiger Boston haak groot is uitgevoerd in de ...
€ 28,98 € 23,95
6,4%
korting
korting
Handdoekrek Clou Flat Dubbel Zwenkbaar Chroom
Handdoekrek Clou Flat Dubbel Zwenkbaar Chroom Dit handdoekrek is van het merk Clou. Clou staat gara...
€ 141 € 131,95
18%
korting
korting
Zeepdispenser BWS Academy Geborsteld Koper
zeepdispenser boss & wessing academy geborsteld koper maak uw badkamer helemaal af met de accessoir...
€ 47,19 € 39
Wenko Zeepdispenser/ Desinfectiemiddel Tartas 2x480ml Wit
deze tartas zeepdispenser met 2 compartimenten is gemaakt van hoogwaardig wit kunststof en is zowel...
€ 20,40