Samsung SWA-9250S/XN (2025)

Samsung SWA-9250S/XN (2025)

€ 173
met de samsung swa-9250s/xn (2025) achterspeakers haal je het bioscoopgevoel in huis. je verbindt de speakers draadloos met je soundbar. zo heb je geen last van kabels door je woonkamer. zet de speakers achter je voor een surround sound ervaring. hierdoor hoor je van achteren geluid en zit je midden in het geluid. films en series klinken hierdoor realistisch, waardoor je er helemaal in opgaat.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Merk
Samsung
Categorie
Audio
Bezorginformatie
Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd

Categorie
Hifi boekenplank speakers
Korte beschrijving
Geschikt voor de Samsung Q-serie 2025 soundbars.Doordat je de speakers draadloos verbindt, heb je geen last van losse kabels in je kamer.Je verbindt de speakers niet met andere soundbars.
Type
Hifi boekenplank speakers
Merk
Samsung


Bekijk meer informatieMeer informatie
Coolblue

Coolblue

coolblue.nl

Coolblue is dé elektronicawinkel waar service, innovatie en plezier samenkomen. Sinds 1999 helpt Coolblue klanten in Nederland, België en Duitsland met het kiezen, kopen, bezorgen en installeren van hun favoriete producten — altijd met een persoonlijke aanpak en een flinke dosis humor. Met eigen bezorging, klantenservice en winkels zorgt Coolblue voor een vlekkeloze ervaring van begin tot eind. Slim, snel en duurzaam: Coolblue doet alles voor tevreden klanten. Alles voor een glimlach.

Bekijk ook

Hercules DJControl Starlight

Hercules DJControl Starlight

de hercules djcontrol starlight is een compacte dj controller voor kinderen en startende dj's. dank...

JBL Authentics 200 Zwart

JBL Authentics 200 Zwart

vul je huis met je favoriete muziek met de jbl authentics 200 zwart. je hoort heldere tonen uit de ...

Sonos Beam Gen2 Wit + 2x Era 300 Wit

Sonos Beam Gen2 Wit 2x Era 300 Wit

geniet van true surround sound met de sonos beam gen2 wit 2x era 300 wit duo pack. de set bestaat...

Sony HT-SF150

Sony HT-SF150

creeer een surround geluid bij je televisie met de sony ht-sf150. de soundbar sluit je met een hdmi...