Ronde eettafel Keva, Ø 120 cm

Ronde eettafel Keva, Ø 120 cm

€ 679
de moderne keva-eettafel is de nieuwste aanwinst in onze westwing collection. gemaakt van 100% fsc-gecertificeerd hout, combineert keva strakke lijnen en geometrische vormen in een modern design. de afgeronde tafelpoot maakt van keva een echte eyecatcher en brengt tegelijk rust in elk interieur. geschikt voor maximaal vier personen.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Merk
Westwing Collection
Categorie
Woontextiel
EAN
4099983482893
Verzendkosten
4999

Categorie
Tables|Kitchen & Dining Room Tables
Beschrijving
De moderne KEVA eettafel is de nieuwste toevoeging aan ons Westwing Collection portfolio. Gemaakt van 100% FSC-gecertificeerd hout, combineert KEVA strakke lijnen en geometrische vormen in een modern design. De afgeronde tafelpoot maakt KEVA een echt statementstuk en brengt tegelijkertijd een rustgevende sfeer in elk huis. Deze tafel biedt plaats aan maximaal vier personen.


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

Olsson & Jensen Livia kussenhoes 50x90 cm Oudroze

Olsson & Jensen Livia kussenhoes 50x90 cm Oudroze

olsson & jensen livia kussensloop 50x90 cm oudroze...

Rezas - Carpe Diem Collection - 36-10, Dark Grey White (Black) - 300x400

Rezas - Carpe Diem Collection - 36-10, Dark Grey White (Black) - 300x400

flat-woven rugs with a reference to the latin aphorism - carpe diem. these rugs are natural seize t...

Rezas - Comfort - J-96-01/TX-4087, Caramel (Beige) - 60x90

Rezas - Comfort - J-96-01/TX-4087, Caramel (Beige) - 60x90

collection of hand-woven kilim rugs from india. the collection includes 3 different colors - steel,...

Ronde stoofpan Petal van gietijzer

Ronde stoofpan Petal van gietijzer

een viering van vakmanschap en lenteblijdschap, geïnspireerd door de anemoonbloem, deze petal gieti...