Reserve Zeeppomp Haceka Allure Wit
13%
korting
korting
Reserve Zeeppomp Haceka Allure Wit
€ 25,50 € 22,25
Ontvang prijs alert
Reserve Zeeppomp Haceka Allure Wit Karakteristiek door de ronde vormen en het gebruik van porselein. Specificaties Reserve Zeeppomp Haceka Allure Chroom: - Reserve Zeeppomp - Haceka Allure Chroom - Porselein Design - Hoogte 10 cm - Breedte 10 cm - Lengte 16 cm
EAN
8711331014315
Bezorginformatie
12 dagen
Verzendkosten
500
Bekijk ook
17%
korting
korting
Badkamerspiegel BWS Hayat 60x57cm Wit
Badkamerspiegel Boss & Wessing Hayat 60x60cm Wit De badkamerspiegel van Boss & Wessing uit de Hayat...
€ 76 € 63,40
18%
korting
korting
Spiegel Forzalaqua Reno 140x2x80 Cm Eiken Charcoal
Spiegel Forzalaqua Reno 140x2x80 Cm Eiken Charcoal Bent u opzoek naar een spiegel met een mooie oml...
€ 756,25 € 625
4,7%
korting
korting
Handdoekrek Clou Fold 3 x 60 cm Mat Wit
handdoekrek clou fold 3 x 60 cm mat wit deze handdoekhouder is van het merk clou en behoort tot de ...
€ 107 € 101,95
5%
korting
korting
Handdoekrek Brauer Black Edition 60 Cm Mat Zwart
handdoekrek brauer black edition 60 cm mat zwart hang met gemak uw handdoeken op met het handdoekre...
€ 81,40 € 77,33