Paul Neuhaus Popsicle tafellamp, glas, 48 cm hoog, G9
Paul Neuhaus Popsicle tafellamp, glas, 48 cm hoog, G9
€ 91,90
Ontvang prijs alert
g9 lamp vervangbaar: popsicle tafellamp met getinte glazen kappen de vormvaste, zwarte popsicle tafellamp met zowel amberkleurige als rookgrijze glazen van verschillende afmetingen laat je woonruimtes stralen in een decoratief licht. deze tafellamp wordt geleverd met vier warmwitte g9 led-lampen, die een prachtig lichtspel weerkaatsen door de glazen. de lamp kan aan- en uitgezet worden met een snoerschakelaar. geplaatst in de woonkamers creeert de lamp een gezellige, huiselijke sfeer.
EAN
4012248375525
Bezorginformatie
5.99
{35}
Binnenverlichting
Kleur
Paul Neuhaus
Materiaal
Lighting
Merk
4585-18
Model
Binnenverlichting > Tafellampen
Meer informatie
Bekijk ook
10%
korting
korting
Lucide Joanet - tafellamp - Ø 22 x 35 cm - fumé
lucide joanet - tafellamp - o 22 x 35 cm - fume tafellampen / binnenverlichting glas grijs/zilver 2...
€ 99,95 € 89,95
PR Home Wera tafellamp, crème/groen, hoogte 47 cm, metaal
handgemaakte wera metalen tafellamp de kap van de wera tafellamp, die zowel in de woon- als slaapka...
€ 94,56
50%
korting
korting
LABEL51 Tafellamp 'Drop', Mangohout
label51 tafellamp drop, mangohouttafellamp drop van label51, uitgevoerd in de kleur zwart, is een r...
€ 69 € 34,50