Omkeerbaar handdoek Unikko, in verschillende formaten

Omkeerbaar handdoek Unikko, in verschillende formaten

€ 23,99
marimekko's beroemde unikko klaproosmotief werd gecreëerd in 1964, in een tijd dat de collecties van het designhuis voornamelijk abstracte prints bevatten. de ontwerpster maija isola wilde iets nieuws en speciaals creëren met dit organische thema en ontwierp een hele serie bloempatronen. vandaag de dag staat de iconische bloem voor creativiteit en individualiteit. deze douchehanddoek heeft een ophanglus en is gemaakt in portugal.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Merk
Marimekko
Categorie
Woontextiel
EAN
6411254680452
Verzendkosten

Categorie
Linens & Bedding|Towels
Kleur
Dieproze, Rood
Beschrijving
Het beroemde klaprozenpatroon van Marimekko, UNIKKO, werd in 1964 gecreëerd in een tijd waarin de collecties van het ontwerphuis werden gedomineerd door abstracte prints. Ontwerpster Maija Isola wilde iets nieuws en bijzonders creëren rond dit organische thema en ontwierp een hele reeks bloemenpatronen. Vandaag de dag staat de iconische klaproos voor creativiteit en individualiteit. Gemaakt in Portugal


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

Ontbijtbord Karine met klein patroon, set van 4

Ontbijtbord Karine met klein patroon, set van 4

ontbijtbord karine met klein patroon, set van 4...

Hey-Sign Stoelhoes Louis Ghost - grafiet

Hey-Sign Stoelhoes Louis Ghost - grafiet

met deze stoelhoes voor de stoel louis ghost van kartell zet u accenten en maakt u uw stoel echt st...

Metalen plank String System, B 58 x D 30 cm

Metalen plank String System, B 58 x D 30 cm

het scandinavische string-plankensysteem is ontworpen om aan al je opbergbehoeften te voldoen, terw...

Badmat Audrina

Badmat Audrina

de badmat met geometrisch patroon en antislip achterkant is gemaakt in portugal....