Nisdeur Sanilux Quadra 8mm veiligheidsglas (verschillende maten)

Nisdeur Sanilux Quadra 8mm veiligheidsglas (verschillende maten)

€ 612
Ontvang prijs alert
Nisdeur Sanilux Quadra 8mm veiligheidsglas (verschillende maten) Het mooie van een nisdeur is dat de rest van de cabine vaak gesloten is door middel van het plaatsen van wandjes. U creëert hierdoor eindeloze variatie mogelijkheden voor de rest van de muren. Bijvoorbeeld voor een nis of zitgedeelte. De nisdeur is te verkrijgen in de afmeting; 90, 100, 120 en 140cm breed. Het glas is gemaakt van 8mm dik gehard veiligheidsglas en heeft messing verchroomde scharnieren en grepen. De profielen zijn van gesatineerd aluminium. Door de messing verchroomde scharnieren en grepen haalt u kwaliteit in huis. Want de kwaliteit van chroom is dat het lang glanzend blijft en met goed onderhoud heeft u nog jaren lang plezier van het product. De deur bestaat uit een vast deel een scharnierend deel. De inloop wordt daardoor smaller, maar de cabine heeft wel meerdere mogelijkheden voor het plaatsen in badkamers. Denk hierbij aan een radiator die mogelijk in de weg kan hangen. Met het scharnierende deel draait u dan om de radiator. De douchecabine is verstelbaar. Dat maakt het mogelijk om de cabine op een douchebak te plaatsen of koud op de vloer. Hiervoor is rekening gehouden met de afmetingen. De Sanilux Quadra heeft aluminium strippen (1cm hoog) onderaan het glas en loopt door als waterkering bij de opening van de deur, waardoor de Quadra een luxe uitstraling krijgt. Er wordt een stabilisatiestang meegeleverd om de nisdeur mooi om zijn plek te houden. U kunt de nisdeur combineren met de Quadra zijwand om er een complete douchecabine van te maken. De zijwanden zijn te verkrijgen in de maten: 80, 90 en 100 cm. Beschikbare maten Met aanslagprofiel 90x200 cm 89-93 cm 100x200 cm 99-103 cm 120x200 cm 119-123 cm 140x200 cm 139-143 cm Specificaties Sanilux Quadra nisdeur: - Voorzien van stabilisatiestang - Muurprofiel - Afmetingen: 90, 100, 120 en 140cm breed en 200cm hoog - Messing verchroomde scharnieren en grepen - Aluminium gesatineerde profielen - 8mm gehard veiligheidsglas - Met aanslag profiel - Verstelbaar tot 4cm LET OP: Omdat de nisdeur ook op een douchebak te plaatsen is zijn de afmetingen 2 á 3 cm kleiner als aangegeven op de specificaties.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Kleur
Transparant Zilver
Merk
Sanilux
Categorie
Baden & Douches
EAN
8719304218944
Bezorginformatie
1 dag

Categorie
Douchedeuren
Merk
Sanilux


Bekijk meer informatieMeer informatie
Tegeldepot

Tegeldepot

tegeldepot.nl

Bij Tegeldepot vindt u een ruim assortiment sanitair en accessoires voor een scherpe prijs. Dankzij ons brede aanbod bent u bij ons altijd aan het juiste adres, ongeacht uw smaak, budget of de grootte van uw badkamer of toilet.

Bekijk ook

Handdouche GROHE Rainshower SmartActive 130 Rond 13cm Hard Graphite
17%
korting

Handdouche GROHE Rainshower SmartActive 130 Rond 13cm Hard Graphite

Handdouche Grohe Rainshower SmartActive Met 3 Straalsoorten Hard Graphite Deze SmartActive Rainshow...

Inloopdouche Van Rijn Products ST01 120x200 cm 8 mm Rookglas Incl. Beslag met Muurprofiel en Stabilisatiestang Geborsteld Messing
18%
korting

Inloopdouche Van Rijn Products ST01 120x200 cm 8 mm Rookglas Incl. Beslag met Muurprofiel en Stabilisatiestang Geborsteld Messing

ervaar de kracht van perfecte afwerking st 01 vaste wand grijs rookglas met glasbehandeling 117-119...

Brauer Gunmetal Edition 3 standen handdouche Gunmetal geborsteld PVD 5-GM-011

Brauer Gunmetal Edition 3 standen handdouche Gunmetal geborsteld PVD 5-GM-011

brauer gunmetal edition 3 standen handdouche gunmetal geborsteld pvd 5-gm-011 kopen? sanitairwinkel...

Fortifura Galeria inloopdouche - 40x200cm - mat glas - wandarm - Geborsteld RVS PVD (RVS) SW797921/SW797908

Fortifura Galeria inloopdouche - 40x200cm - mat glas - wandarm - Geborsteld RVS PVD (RVS) SW797921/SW797908

fortifura galeria inloopdouche - 40x200cm - mat glas - wandarm - geborsteld rvs pvd (rvs) sw797921/...