Fiber Chair - Stalen Onderstel

10%
korting

Fiber Chair - Stalen Onderstel

€ 309 € 278,10

EAN
5713295826860

Bekijk meer informatieMeer informatie
MisterDesign

MisterDesign

misterdesign.nl

Het is super hip tegenwoordig om een kookeiland of bar met barkrukken of barstoelen te hebben. Maar welke barstoelen moet…

Bekijk ook

Set van 2 eetkamerstoelen Amalia | Hearthome & Living
76%
korting

Set van 2 eetkamerstoelen Amalia | Hearthome & Living

Deze set van twee kunststof stoelen past goed in een moderne, rustieke of klassieke inrichting. Dan...

Eetkamerstoel Hale velvet | ML-Design
24%
korting

Eetkamerstoel Hale velvet | ML-Design

revolutionaire eetkamerstoel met draaifunctie - modern comfort in 180 graden! welkom bij de toekoms...

€ 205,97 € 158,44
WOOOD Loungebank 'Statement' Links, kleur Honing Geel

WOOOD Loungebank 'Statement' Links, kleur Honing Geel

bepurehome loungebank statement links, kleur honing geelde naam van deze bank zegt genoeg, toch? ee...

Jesper Home eetkamerstoel Noto
10%
korting

Jesper Home eetkamerstoel Noto

een eerste indruk maak je maar een keer. en met de noto-stoel is die eerste indruk meteen goed. all...