Fiber Barkruk - Houten Onderstel
10%
korting
korting
Fiber Barkruk - Houten Onderstel
€ 725 € 652,50
Ontvang prijs alert
Muuto Fiber Barkruk Wood Base Backrest Remix 133 65 cm.
Bekijk ook
Houten stoel CH24 met handgevlochten zitvlak
met zijn absoluut onmiskenbare vorm neemt de legendarische houten stoel ch24 van hans j. wegner een...
53%
korting
korting
DELIFE Sledemodel Elso-Flex koord zilver grijs sledemodel rond roestvrij staal pocketveer kern
de elso eetkamerstoel is moderne designkunst in perfecte elegantie. uitstraling en functie harmon...
€ 229,90 € 109,90
Fritz Hansen Ant Stoel - gelakt - zwart - zwart
de ant stoel van de beroemde fabrikant fritz hansen is de eerste stapelbare stoel van ontwerper arn...
21%
korting
korting
Jesper Home Eetkamerstoel 'Ikata' Slide Steel, kleur Almost Black
jesper home eetkamerstoel ikata slide steelde ikata eetkamerstoel kenmerkt zich door de zachte stof...
€ 239 € 191