Mokken Imogen van keramiek, 2-delig

Mokken Imogen van keramiek, 2-delig

€ 37,99
de imogen mok van bloomingville is handgemaakt in een licht en kleurrijk design. gecoat met een reactief glazuur in grijze en paarse tinten creëert deze mok een harmonieus kleurenpalet dat past bij zijn unieke vorm. het handgemaakte aspect en het reactieve glazuur zorgen ervoor dat elke mok uniek is.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Merk
Bloomingville
Categorie
Woontextiel
Verzendkosten

Categorie
Kitchen & Dining|Tableware|Drinkware|Mugs
Kleur
Kleurrijk
Beschrijving
De Imogen mok van Bloomingville is handgemaakt in een licht en kleurrijk design. Gecoat met een reactief glazuur in grijze en paarse tinten creëert deze mok een harmonieus kleurenpalet dat past bij zijn unieke vorm. Het handgemaakte aspect en het reactieve glazuur zorgen ervoor dat elke mok uniek is.


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

Moooi Carpets - Vloerkleed Timeframe - Dunes Morning Wool -

Moooi Carpets - Vloerkleed Timeframe - Dunes Morning Wool -

we hebben allemaal kinderherinneringen aan spelen met zand op stranden, waarbij we allerlei wezens,...

Chhatwal & Jonsson Diamond Vloerkleed Off white/orange, 230x336 cm
17%
korting

Chhatwal & Jonsson Diamond Vloerkleed Off white/orange, 230x336 cm

chhatwal & jonsson diamond vloerkleed off white/orange, 230x336 cm...

Wasbaar laagpolig vloerkleed Safari by Iris Apfel

Wasbaar laagpolig vloerkleed Safari by Iris Apfel

durf anders te zijn. het iris vloerkleed heeft een ingewikkeld perzisch geïnspireerd ontwerp gelaag...

Tumblers Bicchi met reliëfpatroon, 4-delig

Tumblers Bicchi met reliëfpatroon, 4-delig

de bicchi-collectie combineert klassieke barvibes met een unieke twist. met zijn zware textuur en d...