Mette Ditmer Figura vloerkleed Brick, 70x150 cm
18%
korting
korting
Mette Ditmer Figura vloerkleed Brick, 70x150 cm
€ 114 € 93,50
mette ditmer figura vloerkleed brick, 70x150 cm
EAN
5706241955738
Categorie
Vloerkleden & textielproducten - Vloerkleden - Hoogpolige vloerkleden
Kleur
Beige
Merk
Mette Ditmer
Meer informatie
Bekijk ook
Corduroy gestoffeerd bed Dream met opbergruimte
corduroy gestoffeerd bed dream met opbergruimte...
€ 1.149
Hanse Home - Orient Carpet Caracci Red Multicolor - 200x280 cm
breng sfeer en comfort in huis met dit stijlvolle vloerkleed van hanse home. het kleed combineert e...
€ 169,90
Dressoir Ako
het product heeft drie lades. de lades hebben een soft-close mechanisme en een push-to-open mechani...
€ 1.399
18%
korting
korting
Classic Collection Lily kussenhoes 50x50 cm Groen
classic collection lily kussenhoes 50x50 cm groen...
€ 42,90 € 35,50