Linie Design Frode wollen vloerkleed 140x200 cm Natural
10%
korting
korting
Linie Design Frode wollen vloerkleed 140x200 cm Natural
€ 415 € 373,50
linie design frode wollen vloerkleed 140x200 cm natural
EAN
5707437366123
Categorie
Vloerkleden & textielproducten - Vloerkleden - Wollen vloerkleden
Kleur
Beige
Merk
Linie Design
Meer informatie
Bekijk ook
Gestoffeerd bed Romy met golvend hoofdeinde
gestoffeerd bed romy met golvend hoofdeinde...
MOMO Rugs - Vloerkleed Arc de Sant Brown - 300x400 cm
laagpolig vloerkleed momo rugs arc de sant brown heeft een indrukwekkend uiterlijk. het kleed is ha...
€ 3.354
Easy Living - Vloerkleed Jasper JA04 -
classic by design onze jasper -collectie herleeft een antieke look met een neutraal palet en een im...
Hanse Home - Designer Velours Runner Nordic - 80x300 cm
breng sfeer en comfort in huis met dit stijlvolle vloerkleed van hanse home. het kleed combineert e...
€ 119,90