Lindby hanglamp Clarine, beige, Ø 32 cm, metaal
Lindby hanglamp Clarine, beige, Ø 32 cm, metaal
€ 28,90
Ontvang prijs alert
hanglamp clarine in beige de hanglamp clarine combineert modern design met de elegantie van de beige kleur en creeert een sfeer die zowel inspirerend als rustgevend is. deze metalen lamp is perfect geschikt voor eetkamers, woonkamers en keukens en plaatst accenten die het karakter van elke kamer benadrukken. hoewel de lamp niet is uitgerust met een geintegreerde dimmer, kan de lichtsterkte worden aangepast met een externe dimmer om de verlichtingssfeer te personaliseren. ontdek hoe de clarine hanglamp je kamers verandert in een oase van rust en inspiratie.
EAN
4251911793680
Bezorginformatie
5.99
{35}
Binnenverlichting
Kleur
Lindby
Materiaal
Lighting
Merk
10030895
Model
Binnenverlichting > Hanglampen
Meer informatie
Bekijk ook
PR Home hanglamp Wells, roze/goud, Ø 43 cm, metaal
de wells hanglamp is een betoverend gezicht. de kap is handgemaakt van metaal en ziet eruit als een...
€ 213,52
9,9%
korting
korting
Hanglamp Selter 1-lichts | Cozyhouse
selter combineert glamour met modern design. gouden buizen geven de hanglamp een luxueuze glans en ...
€ 59,95 € 54
SIGMA Hanglamp Rif S, baksteenrood, 1-lamp, Ø 15 cm, staal
hanglamp rif s: stijlvolle accenten voor de woonkamer de hanglamp rif s met zijn aantrekkelijke des...
€ 48,90