Kartell - Kabuki VloerLamp Zwart
Kartell - Kabuki VloerLamp Zwart
€ 1.254,99
de staande lamp geeft een fantastische, en een fijne aanvulling aan uw inrichting! met zijn elegante look, wil deze lamp in elke inrichting mooi passen, en u zult ieder keer genieten van deze mooie ontwerp.
Verzendkosten
99
Bekijk ook
MARSET Hanglamp Discocó Ø 68 cm zwart/goud
Extravagant ontworpen Discocó hanglamp van Christophe Mathieu Deze hanglamp is al een zeer decorati...
€ 1.864,61
4,4%
korting
korting
Lucide Zino - hanglamp - Ø 10 x 153 cm - zwart gerookt
lucide zino - hanglamp - o 10 x 153 cm - zwart gerookt hanglampen glas en aluminium zwart 10.00 x 1...
€ 67,95 € 64,95
21%
korting
korting
UMAGE - Asteria Plus hanglamp, Ø 43 cm, lichtgrijs/staal
de asteria plus hanglamp medium nuance mist/steel top van umage is de perfecte combinatie van stijl...
€ 399 € 319
AYTM - Cycnus wandlamp Ø30 taupe/goud
cycnus wandlamp o30 taupe/goud is een eenvoudige, mooie en ongelooflijk elegante lamp. de cycnus co...