Jesper Home eetkamerstoel Yanai
10%
korting
korting
Jesper Home eetkamerstoel Yanai
€ 349 € 314
Ontvang prijs alert
de yanai eetkamerstoel heeft een licht en luchtig ontwerp, dat wordt benadrukt door de subtiele inkeping in de rugleuning. de bekleding van deze stoel straalt tijdloze elegantie uit, met een verfijnde mix van kleuren en texturen. zeer chic.
Afmetingen
000
EAN
6152943760757
Bekijk ook
10%
korting
korting
Fiber Side Chair Stoel Up - Stalen Onderstel
Muuto Fiber Side Chair Stoel, Stalen Poten - Remix 183 / Zwart...
€ 509 € 458,10
Goossens Barstoel Ronnie, Barstoel, zithoogte 72 cm
barstoel ronnie, barstoel, zithoogte 72 cm...
Stoel Noelle Zwart - Set van 2
deze trendy eetkamerstoel heeft een metalen frame en staat stevig op de grond. de stoel heeft een k...
51%
korting
korting
NOUS Living eetkamerstoel Cebu
de cebu eetkamerstoel van nous living is een comfortabele kuipstoel met design uitstraling. gezelli...
€ 119 € 59