Jesper Home eetkamerstoel Tome
33%
korting
korting
Jesper Home eetkamerstoel Tome
€ 409 € 277
Ontvang prijs alert
maak kennis met de tome eetkamerstoel - de perfecte combinatie van comfort en stijl. verkrijgbaar in vier prachtige kleuren en bekleed met een dikke, duurzame stof. de tome biedt uitzonderlijk comfort en duurzaamheid.
Afmetingen
000
EAN
6152943967941
Bekijk ook
40%
korting
korting
Set van 2 eetkamerstoelen Clip | Zuiver
de clip stoel biedt niet alleen een eigentijds design, maar ook een ongeevenaard comfort. of je nu ...
€ 538 € 322,80
15%
korting
korting
Montana Panton One stoel zwart, papier/zwartgelakt
montana panton one stoel zwart, papier/zwartgelakt...
€ 489 € 418
Kave Home Barkruk 'Doriane' Eikenhout en Rotan, kleur Naturel (zithoogte 65cm)
kave home barkruk doriane eikenhout en rotan (zithoogte 65cm)doriane is handgemaakte van duurzaam m...