Jesper Home eetkamerstoel Tome
25%
korting
korting
Jesper Home eetkamerstoel Tome
€ 349 € 262
Ontvang prijs alert
maak kennis met de tome eetkamerstoel - de perfecte combinatie van comfort en stijl. verkrijgbaar in vier prachtige kleuren en bekleed met een dikke, duurzame stof. de tome biedt uitzonderlijk comfort en duurzaamheid.
Afmetingen
000
EAN
6096020874817
Bekijk ook
10%
korting
korting
Series 7 Junior - Zwart
Fritz Hansen Series 7 Vlinderstoel Junior Zwart - Hoge Zitting...
€ 379 € 341,10
DELIFE Eetkamerstoel Zoa-Flex pluchen crème-wit slipframe zwart pocketveer kern
de zoa zitschaal flatteert uw huis met bijzonder mooie details zoals een klassieke biesnaad en fi...
€ 189,90
HAY About a Stool AAS 32 - soft brick 2.0 - notenhout gelakt (op waterbasis) - voetbank roestvrij staal - Zithoogte 75 cm - kunststofglijders
veelzijdigheid als designprincipe: de about a stool aas 32 van de deense fabrikant hay en designer ...
Noa-Liz eetkamerstoel zwart met nougatbruin zitkussen - zwart onderstel
de noa eetkamerstoel met vast zitkussen van nolon is erg leuke toevoeging voor aan jouw eettafel. h...
€ 98,10