Jesper Home eetkamerstoel Tome
25%
korting
korting
Jesper Home eetkamerstoel Tome
€ 349 € 262
Ontvang prijs alert
maak kennis met de tome eetkamerstoel - de perfecte combinatie van comfort en stijl. verkrijgbaar in vier prachtige kleuren en bekleed met een dikke, duurzame stof. de tome biedt uitzonderlijk comfort en duurzaamheid.
Afmetingen
000
EAN
6096005446442
Bekijk ook
Niva-Mae draaibare tulp eetkamerstoel saliegroen - mat zwart onderstel
De Noa eetkamerstoel met vast zitkussen van Nolon is erg leuke toevoeging voor aan jouw eettafel. H...
35%
korting
korting
Stoel in massief eik en papiertouw, Galia
een gemoderniseerde versie van de traditionele strostoel. met een fsc® massief eikenhouten frame, d...
€ 429 € 278,85
Kave Home Eetkamerstoel 'Konna' kleur Beige
kave home eetkamerstoel konna met houten onderstelwat de gelegenheid ook is, er gaat niets boven pl...
Rivièra Maison Hanglamp 'San Carlos' Bamboe, 52cm
riviera maison hanglamp san carlos bamboe, kleur natureldeze mooie hanglamp, geinspireerd op de han...