Jesper Home eetkamerstoel Kushi
10%
korting
korting
Jesper Home eetkamerstoel Kushi
€ 349 € 314
Ontvang prijs alert
with the kushi dining chair, you bring timeless design into your home. the bucket seat has slightly round shapes and features a uniform foam padding that provides plenty of comfort. the armrest flares out slightly, offering good support.
Afmetingen
000
EAN
6152943234203
Bekijk ook
10%
korting
korting
Fiber Chair Front UP - Stalen Onderstel
Muuto Fiber Chair Stoel Front UP, draaibaar Zwart Remix 183...
€ 685 € 616,50
Normann Copenhagen Herit stoel gerookt eikenhout Dusty Green
normann copenhagen herit stoel gerookt eikenhout dusty green...
HAY Soft Edge 30 Bar Stool - eiken mat gelakt - zwart - 65 cm
soft edge betekent "zachte kant" en beschrijft daarmee treffend het hoofdkenmerk van de barkruk - z...
DELIFE Draaistoel Lelio-Flex zachte stof met structuur grijs kruisframe breed grafiet 360° draaibaar rocker-functie pocketveer kern
het eenvoudige design van de zitschaal van de lelio-stoel wordt afgerond door bijzondere naaddeta...
€ 209,90