Jesper Home barkruk Misaki
17%
korting
korting
Jesper Home barkruk Misaki
€ 269 € 224
Ontvang prijs alert
geef je interieur een upgrade met de misaki barkruk, verkrijgbaar met twee verschillende frames - slide of arch - en als counterkruk (65 cm) of barkruk (75 cm). bekleed met zacht, 100% polyester. kies uit diverse kleuren en maak hem helemaal naar jouw smaak.
Afmetingen
000
EAN
6152941768724
Bekijk ook
10%
korting
korting
Doze - Easy Leder Root
muuto doze loungestoel - easy leder root/chromen frame...
€ 3.195 € 2.875,50
Normann Copenhagen Form chair draaistoel, 5 W bureaustoel zwart, zwart aluminium, wielen
normann copenhagen form chair draaistoel, 5 w bureaustoel zwart, zwart aluminium, wielen...
HAY J110 Stoel - jade green
met het comfort van een lounge stoel en de functionaliteit van een eetkamerstoel, biedt hay's repro...
10%
korting
korting
Jesper Home eetkamerstoel Yanai
de yanai eetkamerstoel heeft een licht en luchtig ontwerp, dat wordt benadrukt door de subtiele ink...
€ 319 € 287