Home Sweet Home Hanglamp Eclips Wit ⌀35cm 12w
Home Sweet Home Hanglamp Eclips Wit ⌀35cm 12w
€ 55,99
eclips is een moderne, witte hanglamp van home sweet home. een hanglamp is een blikvanger in ieder huis en komt vooral tot zijn recht boven de eettafel. de lamp heeft een ingebouwde ledstrip van 12 watt die zorgt voor een warm wit licht met een lichtopbrengst van 960 lumen. eclips heeft een diameter van 35 centimeter en is verstelbaar in hoogte. op zoek naar meer verlichting van home sweet home voor al je kamers? ontdek het aanbod in onze praxis-winkels en online.
EAN
8718808125512
Bezorginformatie
Levertijd 1 - 2 werkdagen
Verzendkosten
495
Bekijk ook
15%
korting
korting
Spokes 2 MyLight
foscarini spokes 2 mylight hanglamp wit - garcia cumini...
€ 1.368 € 1.162,80
30%
korting
korting
By Rydéns Lou Lou hanglamp Ø80 cm Natuur
by rydens lou lou hanglamp o80 cm natuur...
€ 849 € 599
13%
korting
korting
Tom Dixon Pose hanglamp Kelp, Ø43x30 cm
tom dixon pose hanglamp kelp, o43x30 cm...
€ 549 € 479