Himla Soul onderlaken 270x270 cm Mother of pearl (lichtgrijs)
7,4%
korting
korting
€ 174 € 161,10
himla soul onderlaken 270x270 cm mother of pearl (lichtgrijs)
EAN
7340059995517
Categorie
Vloerkleden & textielproducten - Beddengoed - Lakens
Kleur
Grijs
Merk
Himla
Meer informatie
Bekijk ook
30%
korting
korting
Dekbedovertrekset Duo Colour | vtwonen bed&bath
dekbedovertrek duo colour grey uit de bedtextielcollectie van vtwonen is gemaakt van hoogwaardig ka...
€ 159,95 € 112,95
Garbo&Friends Eggshell Muslin kussensloop 50x70 cm
garbo&friends eggshell muslin kussensloop 50x70 cm...
35%
korting
korting
Sale - Kayori Biologisch Tara - Hoeslaken - Jersey - 90-100/200-220 - Denim
* gemaakt van 95% gots gecertificeerd jersey-katoen en 5% lycra * eenvoudig om het matras te spanne...
€ 49,95 € 32,47
Zacht kussen 30% dons
een hoofdkussen gemaakt in frankrijk door beddenspecialist en ontwerper la redoute interieurs. • z...