GUBI Beetle stoel Black, zwartgebeitst beuken onderstel
17%
korting
korting
GUBI Beetle stoel Black, zwartgebeitst beuken onderstel
€ 449 € 373
gubi beetle stoel black, zwartgebeitst beuken onderstel
EAN
5710902883513
Bekijk ook
5%
korting
korting
Soft Special Edition CH24 Wishbone Stoel
Carl Hansen & Søn Limited Edition CH24 Wishbone Stoel Pewter...
€ 641 € 608,95
Goossens Eetkamerstoel Hera beige stof leuning, modern design
Stoel Hera is een eigentijdse eetkamerstoel met een strak, minimalistisch design door het slanke on...
10%
korting
korting
Jesper Home eetkamerstoel Oketo
de oketo eetkamerstoel voegt direct een stijlvolle noot toe aan de eettafel. de zitting is met twee...
€ 399 € 359
5%
korting
korting
Jesper Home Eetkamerstoel 'Yanai' Slide Gold, kleur Berry Bars
jesper home eetkamerstoel yanai slide goldde yanai eetkamerstoel is een goed voorbeeld van tijdloos...
€ 319 € 303