Goossens Counterstoel Ronnie, Counterstoel, zithoogte 65 cm
Goossens Counterstoel Ronnie, Counterstoel, zithoogte 65 cm
€ 289
Ontvang prijs alert
counterstoel ronnie, counterstoel, zithoogte 65 cm
Afmetingen
57 x 91 x 61 cm
Bezorginformatie
57 dagen
Bekijk ook
10%
korting
korting
Set van 2 eetkamerstoelen Nola-Isa draaibaar | Nolon
de set nola-isa eetkamerstoelen zijn twee stijlvolle draaibare eetkamerstoelen uit de uitgebreide c...
€ 318 € 286,20
37%
korting
korting
DELIFE Draaistoel Xana-Flex met armleuning microvelours antraciet vintage kruisframe breed zwart 360° draaibaar pocketveer kern
wanneer tijdloos modern design en echte expertise elkaar ontmoeten, is het resultaat uitzonderlij...
€ 219,90 € 139,90
Vitra Aluminium Chair EA 101 - verchroomd - Hopsak - rood/poppy red
de eames aluminium chair ea 101 van vitra is onderdeel van de iconische aluminium group van het bek...
€ 1.977
5%
korting
korting
Jesper Home Draaibare Eetkamerstoel 'Noto' Turn Gold, kleur Petal Pink
jesper home eetkamerstoel noto turn gold, draaibaareen eerste indruk maak je maar 1 keer. en met di...
€ 319 € 303