Bedframe Home 50 | Swiss Sense

10%
korting

Bedframe Home 50 | Swiss Sense

€ 949 € 854,10
Gestoffeerd Bedframe Home 50

swisssense.nl

Onze droom is om jou te voorzien van de beste nachtrust, in een slaapkamer die jou elke dag verleidt om de rust te pakken die je nodig hebt. En omdat geen mens hetzelfde is, kun je bij ons eindeloos variëren om het bed te creëren dat past bij jou. Want wij zijn ervan overtuigd dat je het lekkerst slaapt in een bed dat op jouw lijf is geschreven.

Bekijk ook

Bedframe Briar velvet 180x200 | NADUVI Collection
12%
korting

Bedframe Briar velvet 180x200 | NADUVI Collection

droomt u van een mooi bed dat elegantie aan uw slaapkamer zal toevoegen en u na een hele dag van re...

U-slaapbank Efsun | Kalune Design
24%
korting

U-slaapbank Efsun | Kalune Design

een bank die uitnodigt tot ontspannen en moeiteloos opgaat in uiteenlopende interieurstijlen. met e...

DELIFE Boxspring-frame Dream-Great 180x200 microvezel antraciet Vintage

bij dit geraffineerde modle uit onze dream collectie worden het hoogste comfort en een luxueuze v...

NOUS Living modulair bed Cubi (90x200 cm)

NOUS Living modulair bed Cubi (90x200 cm)

maak kennis met dit innovatieve bedconcept dat jouw slaapkamer slimmer, stijlvoller en praktischer ...