Bedframe Home 180 | Swiss Sense
Bedframe Home 180 | Swiss Sense
€ 899
gestoffeerd bedframe home 180 | stel zelf samen | gratis bezorging en montage | 10 jaar garantie | swiss sense
Producteigenschappen:
Categorie
Bedden
Beschikbaarheid
EAN
8787879015725
Categorie
Bedden
Meer informatie
Bekijk ook
Goossens Excellent Bedframe Dodge, Bedframe 140 x 210 cm
Bed Dodge geeft jouw slaapkamer een stijlvolle boost. Het massieve eikenhout, het strakke design en...
€ 1.669
Goossens Bedframe Mud, 160 x 200 cm
Geef jouw slaapkamer een stoer randje met bed Mud. Het bed heeft zijn stoere karakter te danken aan...
€ 1.219
10%
korting
korting
MONDIAZ VICA-DLUX 130cm badmeubel onderkast Linen 4 lades. Inbouw wastafel CLOUD dubbel 2 kraangaten, kleur Frappe.
mondiaz vica dlux de buitengewone mooie badmeubel set vica dlux is een schitterend pronkstuk in uw ...
€ 2.063,05 € 1.857
22%
korting
korting
Bedframe Fia 180x200 chenille met opbergruimte | NADUVI Collection
droomt u van de perfecte combinatie van comfort, functionaliteit en modern design in uw slaapkamer?...
€ 1.399 € 1.099