Gestoffeerd bed Melva
Gestoffeerd bed Melva
€ 1.199
wordt geleverd exclusief lattenbodem en matras. made in europe
EAN
4099983513405
Verzendkosten
4999
Categorie
Beds&Accessories|Beds&Bed Frames
Kleur
Beige
Beschrijving
Onze populaire MELVA-bank is nu ook verkrijgbaar als bed! Met zijn kenmerkende zachte rondingen en een breed, royaal gestoffeerd frame brengt MELVA hetzelfde comfort en dezelfde elegantie naar de slaapkamer. Het volledig gestoffeerde hoofdbord maakt de look compleet en creëert een warme en uitnodigende sfeer. De perfecte manier om de MELVA-stijl in jouw eigen droomhuis te introduceren. Wordt geleverd exclusief lattenbodem en matras. Made in Europe
Meer informatie
Bekijk ook
18%
korting
korting
Kateha Antislip ondertapijt 240x340
kateha antislip ondertapijt 240x340...
€ 134 € 109,90
Handgemaakte taartplateau Rora
de rora is een taartschaal afgewerkt met een duurzame geëmailleerde coating. het is perfect voor he...
€ 37,99
Dubbelzijdige katoenen kussenhoes Nika
de kussenhoes met gestructureerde voorkant heeft een knoopsluiting en is gemaakt in portugal....
€ 19,99