Ferm Living Rico dining chair bouclé Off-white-cashmere
10%
korting
korting
Ferm Living Rico dining chair bouclé Off-white-cashmere
€ 942 € 847,80
ferm living rico dining chair boucle off-white-cashmere
EAN
5704723294559
Bekijk ook
10%
korting
korting
Set van 2 eetkamerstoelen Nola-Liz draaibaar | Nolon
de nola draaibare eetkamerstoel met een kunststof zitting met armleuningen is een mooie elegante st...
€ 258 € 232,20
28%
korting
korting
DELIFE Sledemodel Zelia-Flex met armleuning echt leer zwart sledemodel vlak zwart pocketveer kern
aangenaam comfort dankzij de pocketvering in de zitstructuur en de licht conische armleuningen ke...
€ 329,90 € 239,90
HAY Quilton Ottoman 05 - HAYLoft500
de quilton ottoman van de deense fabrikant hay is de perfecte aanvulling op de quilton sofa. de ont...
€ 1.690
Kave Home Glazen Eettafel 'Burano', 180 x 90 cm
kave home glazen eettafel buranoburano is een minimalistisch ontwerp gemaakt van glas, met vloeiend...