Forest
5%
korting
korting
Forest
€ 997 € 947,15
Bekijk ook
26%
korting
korting
Goossens Barstoel Flamingo, Barstoel met arm
Elegant en speels: barstoel Flamingo heeft het allebei. De zitting beschikt over een luxe stof en e...
€ 199 € 149
10%
korting
korting
Set van 2 bureaustoelen Nout-Isa | Nolon
de nout-isa bureaustoel is de ultieme toevoeging aan jouw thuiswerkplek. met het stijlvolle en tijd...
€ 338 € 304,20
Goossens Eetkamerstoel Rob antraciet velvet stof leuning, urban industrieel
eetkamerstoel rob antraciet velvet stof leuning, urban industrieel...
5%
korting
korting
Jesper Home Eetkamerstoel 'Ikata' Slide Steel, kleur Mocha Mist
jesper home eetkamerstoel ikata slide steelde ikata eetkamerstoel kenmerkt zich door de zachte stof...
€ 239 € 227