Espressokopje & schoteltje Unikko

Espressokopje & schoteltje Unikko

€ 28,99
het iconische unikko patroon van marimekko werd gecreëerd in 1964, een tijd waarin het merk vooral bekend stond om zijn abstracte ontwerpen. ontwerpster maija isola wilde een organisch thema onderzoeken en ontwikkelde een hele collectie bloemenprints. vandaag de dag staat de gedurfde unikko-bloem symbool voor creativiteit.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Merk
Marimekko
Categorie
Woontextiel
EAN
6411255076339
Verzendkosten

Categorie
Kitchen & Dining|Tableware|Drinkware|Mugs
Kleur
Rood
Beschrijving
Het iconische Unikko patroon van Marimekko werd gecreëerd in 1964, een tijd waarin het merk vooral bekend stond om zijn abstracte ontwerpen. Ontwerpster Maija Isola wilde een organisch thema onderzoeken en ontwikkelde een hele collectie bloemenprints. Vandaag de dag staat de gedurfde Unikko-bloem symbool voor creativiteit.


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

MOMO Rugs - Vloerkleed Taupe 418/001/108 -

MOMO Rugs - Vloerkleed Taupe 418/001/108 -

laat je interieur stralen met het weelderige handgeknoopte wol vloerkleed van 15 mm dikte, gepresen...

Hanse Home - Villeroy & Boch 1748 Wool Rug Francois Silver - 200 cm

Hanse Home - Villeroy & Boch 1748 Wool Rug Francois Silver - 200 cm

breng sfeer en comfort in huis met dit stijlvolle vloerkleed van hanse home. het kleed combineert e...

Loungefauteuil Tayla

Loungefauteuil Tayla

mogen wij even voorstellen? tayla - de bank met een uniek design die moderne elegantie combineert m...

Layered Erik Bratsberg Lozza wollen vloerkleed Teal, 270x350 cm

Layered Erik Bratsberg Lozza wollen vloerkleed Teal, 270x350 cm

layered erik bratsberg lozza wollen vloerkleed teal, 270x350 cm...