Design House Stockholm Wick Chair stoel zwart-zwarte essen poten
15%
korting
korting
€ 810 € 688,50
design house stockholm wick chair stoel zwart-zwarte essen poten
EAN
7340043310968
Bekijk ook
DELIFE Eetkamerstoel Zoa-Flex echt leer zwart slipframe zwart pocketveer kern
de zoa-zitschaal belooft een maximaal zitcomfort dankzij de hoogwaardige bekleding en de vrijstaa...
€ 309,90
Wehkamp Home eetkamerstoel Troy (set van 2)
deze elegante armstoel is in zijn rug voorzien van een suptiele horizontale stiknaad. de zitsschaal...
Bendt Bureaustoel 'Rikke' Velvet, kleur Zand
bendt bureaustoel rikke velvetde perfecte bureaustoel voor het thuiskantoor - deze stoel wordt geke...