De man die wonderen kon doen

De man die wonderen kon doen

€ 21,99
mister fotheringay, een gewone man zonder ambitie of verbeelding, ontdekt op een dag dat hij wonderen kan verrichten door een wens uit te spreken. in plaats van de wereld te veranderen, voltrekt hij volstrekt onbeduidende wonderen... tot hij bij een woedeaanval een politieagent – letterlijk – naar de hel wenst. in paniek wendt hij zich tot dominee maydig, die veel enthousiaster is over de gave dan hijzelf. samen proberen ze de samenleving te verbeteren, maar ze zijn zo onhandig en overijverig dat ze een ramp van bijbelse omvang ontketenen! fotheringray moet leren om te leven met de gevolgen van zijn ongelooflijke gave.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Categorie
Boeken
EAN
9789002285776
Bezorginformatie
Op werkdagen voor 23.00 uur besteld, volgende dag in huis

Categorie
Boeken
Titel Boek
De man die wonderen kon doen
Auteur
José-Luis Munuera
Genre
Stripboeken
Taal
Nederlands
Artikelnummer
9789002285776


Bekijk meer informatieMeer informatie
Bruna

Bruna

bruna.nl

Bruna is al sinds 1868 dé autoriteit op het gebied van lezen en schrijven in Nederland. Of je nu op zoek bent naar de nieuwste bestsellers om heerlijk mee op de bank te kruipen, schoolspullen, kantoorartikelen voor je thuiswerkplek of een origineel cadeau: bij Bruna slaag je altijd. Met een enorme collectie boeken, tijdschriften, wenskaarten en papierwaren, zowel in de winkel als online, brengt Bruna inspiratie en ontspanning direct naar je toe.

Bekijk ook

Middernacht in de kerstboekwinkel

Middernacht in de kerstboekwinkel

lees nu middernacht in de kerstboekwinkel van jenny colgan, het vervolg op de grootste kerstseller ...

Verenigde Staten

Verenigde Staten

dit werkboek is geschikt om te gebruiken als extra werk of pluswerk, op school en thuis. het werkbo...

Notitieboek - Cadeau voor man - Cadeau voor vrouw - hardcover - Notitieboekje - Schrijfblok - Notebook - Goude - Zwart - my notes 6

Notitieboek - Cadeau voor man - Cadeau voor vrouw - hardcover - Notitieboekje - Schrijfblok - Notebook - Goude - Zwart - my notes 6

kweek dankbaarheid en opmerkzaamheid. door een dagboek bij te houden, kun je je leven minstens 5 mi...

Ik Heb Lang Gedacht Dat Ik Het Zelf Zocht

Ik Heb Lang Gedacht Dat Ik Het Zelf Zocht

"hij moet nooit meer meemaken wat ik heb meegemaakt." – wendy marcelis (20), joepie nr. 23, 8 juni ...