De filosofie van het hart

De filosofie van het hart

€ 16,95
is er een ik/zelf? filosofen en sinds kort ook neurologen hebben allerlei cerebrale vormen van ik/zelf gesuggereerd. de auteur van dit boek koos de weg van de afdaling in zichzelf. die is voor iedereen mogelijk en is voor sommigen heel pijnlijk. men kan zijn ellende uit het verleden overwinnen. de auteur beschrijft dit proces. ja, er is een ik/zelf: een overweldigend gevoel van aanwezigheid in de schepping. ik ben, ik besta. de mystici en de deeltjesfysica hebben aangetoond dat de werkelijkheid bestaat in energie. in de lichamelijke energie openbaart zich de zuivere betekenis vanzelf zonder tussenkomst van het menselijk denken. de werkelijkheid is zoals hij is, niet zoals wij als mens hem maken. van duijnen heeft een moment in
gods schepping mogen kijken. hij
was even ontdaan van zijn menselijke
vorm en keek in de alles omvattende
realiteit. was hij even deel van god?
hoe leef je als mens verder? dit boek
gaat over wat je als mens kan doen om
je vrij te maken van het verklarende denken. zodat je je leven in zuiverheid kan voelen. de wijsheid van het hart. het hart verbindt, de intuitie ziet.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Categorie
Boeken
EAN
9789493288966
Bezorginformatie
Op werkdagen voor 23.00 uur besteld, volgende dag in huis

Categorie
Boeken
Titel Boek
De filosofie van het hart
Auteur
Guy van Duijnen
Genre
Spiritualiteit
Taal
Nederlands
Artikelnummer
9789493288966


Bekijk meer informatieMeer informatie
Bruna

Bruna

bruna.nl

Bruna is al sinds 1868 dé autoriteit op het gebied van lezen en schrijven in Nederland. Of je nu op zoek bent naar de nieuwste bestsellers om heerlijk mee op de bank te kruipen, schoolspullen, kantoorartikelen voor je thuiswerkplek of een origineel cadeau: bij Bruna slaag je altijd. Met een enorme collectie boeken, tijdschriften, wenskaarten en papierwaren, zowel in de winkel als online, brengt Bruna inspiratie en ontspanning direct naar je toe.

Bekijk ook

De schoonheid van de echtgenoot

De schoonheid van de echtgenoot

verteld in negenentwintig tango’s – een tango is net als een huwelijk iets wat je tot het einde moe...

Ik ben God - En ik ook!

Ik ben God - En ik ook!

stem: dat de onderzoeker niet kon verklaren wat hij in het double slit experiment waarnam, komt doo...

Herrie of Harmonie?

Herrie of Harmonie?

maak geen herrie, laat uw team samenwerken in harmonie! effectief samenwerken in een team heeft vee...

Gitaarakkoorden- Gitaartabs Notenschrift- Bladmuziek (A4) Man Guitar- Allets Comfort

Gitaarakkoorden- Gitaartabs Notenschrift- Bladmuziek (A4) Man Guitar- Allets Comfort

gitaarakkoorden schrift voor muzikanten. luxe muziek schrift met stevige papier in a4 formaat. gita...