CH23 Stoel
5%
korting
korting
CH23 Stoel
€ 976 € 927,20
Ontvang prijs alert
Carl Hansen CH23 Stoel - Gezeept Eiken
Bekijk ook
Jez gestoffeerde barkruk lichtgrijs - 75 cm
De Jez gestoffeerde barstoel is perfect om uren mee na te tafelen. De zitting van de kruk is volled...
€ 137,60
10%
korting
korting
Set van 2 eetkamerstoelen Noa-Isa | Nolon
de set noa-isa eetkamerstoelen bestaat uit twee moderne eetkamerstoel met metalen poten van nolon. ...
€ 278 € 250,20
Goossens Excellent Stoel Tommie bruin stof met armleuning, urban industrieel
stoel tommie bruin stof met armleuning, urban industrieel...
5,2%
korting
korting
Jesper Home Eetkamerstoel 'Noto' Cross Black, kleur Petal Pink
jesper home eetkamerstoel noto cross blackeen eerste indruk maak je maar 1 keer. en met die eerste ...
€ 249 € 236